İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Dekan Prof. Dr. Volkan Demir vdemir@gsu.edu.tr
Dekan Yardımcısı Doç. Dr. N. Aylin Ataay Saybaşılı aataay@gsu.edu.tr
Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Oğuzhan Bahadır obahadir@gsu.edu.tr
Hukuk Fakültesi
Dekan Prof. Dr. Necmi Yüzbaşıoğlu  nyuzbasioglu@gsu.edu.tr 
Dekan Yardımcısı Doç. Dr. E. Eylem Aksoy Retornaz eaksoy@gsu.edu.tr
İletişim Fakültesi
Dekan Prof. Dr. İnci Çınarlı  icinarli@gsu.edu.tr 
Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Gaye Aslı Sancar asancar@gsu.edu.tr
Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Ö. Murad Özdemir mozdemir@gsu.edu.tr
Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi
Dekan Prof. Dr. H. Ziya Ulukan  zulukan@gsu.edu.tr 
Dekan Yardımcısı Doç. Dr. S. Emre Alptekin ealptekin@gsu.edu.tr
Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Şener zsener@gsu.edu.tr
Fen Edebiyat Fakültesi
Dekan Prof. Dr. Ali Ergur aergur@gsu.edu.tr 
Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Meral Tosun mtosun@gsu.edu.tr
Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Engin Bezci ebezci@gsu.edu.tr
Uluslararası İlişkiler Bölümü
Bölüm Başkanı  Prof. Dr. Füsun Türkmen  fturkmen@gsu.edu.tr 
Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Ali Faik Demir fdemir@gsu.edu.tr
İşletme Bölümü
Bölüm Başkanı  Prof. Dr. M. Yaman Öztek  moztek@gsu.edu.tr 
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Fahri Negüs fnegus@gsu.edu.tr
İktisat Bölümü
Bölüm Başkanı  Prof. Dr. Sahir Karakaya  skarakaya@gsu.edu.tr 
Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. İrem Zeyneloğlu izeyneleoglu@gsu.edu.tr
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Ruhi Tuncer rtuncer@gsu.edu.tr
Siyaset Bilimi Bölümü
Bölüm Başkanı Prof. Dr. Yeşeren Eliçin yelicin@gsu.edu.tr
Bölüm Başkan Yardımcısı
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü
Bölüm Başkanı Prof. Dr. Tankut Acarman tacarman@gsu.edu.tr
Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Gülfem Işıklar Alptekin gisiklar@gsu.edu.tr
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi İ. Burak Parlak bparlak@gsu.edu.tr
Endüstri Mühendisliği Bölümü
Bölüm Başkanı  Prof. Dr. Gülçin Büyüközkan Feyzioğlu gbuyukozkan@gsu.edu.tr 
Bölüm Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Esra Albayrak ealbayrak@gsu.edu.tr
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Şener zsener@gsu.edu.tr
Felsefe Bölümü
Bölüm Başkanı  Prof. Dr. M. Türker Armaner tarmaner@gsu.edu.tr
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi T. Necati Ilgıcıoğlu nilgicioglu@gsu.edu.tr
Sosyoloji Bölümü
Bölüm Başkan Vekili  Doç. Dr. Z. Verda İrtiş GAJAC virtis@gsu.edu.tr 
Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. K. Cem Özatalay cozatalay@gsu.edu.tr
Matematik Bölümü
Bölüm Başkanı Prof. Dr. A. Muhammed Uludağ  muludag@gsu.edu.tr 
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Yıldız Ulus aulus@gsu.edu.tr
Karşılaştırmalı Dilbilim ve Uygulamalı Yabancı Diller Bölümü
Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Attila Demircioğlu ademircioglu@gsu.edu.tr
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Engin Bezci ebezci@gsu.edu.tr
Fen Bilimleri Enstitüsü
Müdür Prof. Dr. Orhan Feyzioğlu  ofeyzioglu@gsu.edu.tr 
Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi İ. Burak Parlak bparlak@gsu.edu.tr
Sosyal Bilimler Enstitüsü
Müdür  Prof. Dr. M. Yaman Öztek  moztek@gsu.edu.tr 
Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi A. Fahri Negüs fnegus@gsu.edu.tr
Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Çağla Tansug ctansug@gsu.edu.tr
Yabancı Diller Yüksekokulu
Müdür Doç. Dr. Elgiz Yılmaz elyilmaz@gsu.edu.tr  
Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Demirhan Burak Çelik dbcelik@gsu.edu.tr
Meslek Yüksekokulu
Müdür Dr. Öğr. Üyesi Erden Tuğcu  etugcu@gsu.edu.tr 
Müdür Yardımcısı Emin Şişman esisman@gsu.edu.tr